Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy m.in. usługi assistance Warszawa – Rembertów. Współpracujemy praktycznie z wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi z polskiego rynku. Obszar naszej działalności to teren Warszawy-Rembertowa. Jeśli jesteś w trudnym położeniu i konieczna jest ci pomoc drogowa w okolicach Rembertowa sprawdź, czy obsługujemy również assistance w twojej firmie ubezpeiczeniwej. Holowanie auto lawetą kierujemy do mieszkańców całego miasta stołecznego Warszawy.

Posiadamy doświadczenie w branży motoryzacyjnej wypracowanena przestrzeni lat. To jest główny powód dlatego jesteśmy aż tak niezwykle skuteczni w swoim fachu. Gdy awaria jest niegroźna, może zostać usunięta natychmiastowo. Gdy natomiast jest poważniejsza, proponujemy zwykle jeden z naszych zaufanych serwisów.

W ramach twojego assistance mechanik z odpowiednimi umiejętnościami może usunąć usterkę w twoim aucie. Dzięki wieloletniej obecności na rynku nasza firma wypracowała szereg kontaktów do firm o wysokim stanradzie usług, którum można zaufać. W razie potrzeby wskażemy w miejsce, gdzie problemy z twoim pojazdem zostaną zdiagnozowane oraz rozwiązane w bardzo szybkim tępie. Jeśli będzie to potrzebne odstawimy twoje auto w miejsce jakie wyznaczysz.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy W Warszawie- Rembertowie
I OKOLICACH